HMPLL sulama kovası Kapalı Açık, Metal sulama kovaları ile Ev Bitkileri için Uzun Emzik, dekoratif Bakır Renkli Bitki sulama kovası için Bahçe Etli Bonsai Çiçek (40 oz)

HMPLL sulama kovası Kapalı Açık, Metal sulama kovaları ile Ev Bitkileri için Uzun Emzik, dekoratif Bakır Renkli

Tova kullanılabilir
₺ 65.91
Stokta:

Premıum malzeme : Sulama kabı yüksek kaliteli ve dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir 201. Metal, paslanmayı ve korozyonu, çizilmeyi önlemek için parlak cilalı bir yüzeye sahiptir.Paslanmaz çelik sulama kabı alt, emzik ve gövdeye bağlanan tutamak sızıntıyı önlemek için dikkatlice kaynaklanır. 3/4 daire şeklindeki tutamak sürtünme sağlayabilir, elleriniz ıslak olsa bile kolayca tutabilirsiniz.Ergonomik uzun emzikli sulama kabı tasarımı : Uzun, ince emzik, kalın yapraklar arasına girmeyi kolaylaştırır ve suyu doğrudan toprağa yönlendirir.Sulama kabı mükemmel akış kontrolüne sahiptir, yaprakları ıslatmaktan kaçının ve dökülme veya atık yok.Emzik, iç mekan asılı bitkilerinize ulaşmak için mükemmel uzunluktur.Bitki sulama kabının plastik bir kapağı da vardır, böylece dolduğunda su dökmezsiniz.?.Mükemmel boyut ve fonksiyon : Küçük sulama kabı hafiftir ve kullanımı kolaydır.1.3 Litre/0.3 galon kapasiteli bir dolum birkaç gün sürer.Bu mini sulama kabı, çocuklar veya artritten muzdarip olanlar için saksı otlarını ve diğer bitkileri sulamak için uygun olan doğru boyuttadır. houseplants.It bahçe bakım araçlarına mükemmel bir ektir.Klasik dekorasyon : Bakır kapalı sulama kabı modern ve vintage, evinize, ofisinize, bahçenize asil ve zarif bir dokunuş katmak için harika.Dekorunuzun bir parçası olarak dışarıda bırakacak kadar güzel, böylece bitkilerinizi sulamayı unutmayın!Vintage sulama, düğün, aileniz, arkadaşlarınız veya bitki severler için harika hediyeler yapmak için mükemmel olan güzel dış ambalajı kullanabilir.Bu konuda birçok iltifat alacaksınız.En iyi satış sonrası servis : Bir sulama kabı ve 2 farklı boyutta sulu sıkma sulama şişesi(500ml ve 250ml) alacaksınız.Bu pratik ürün su, bitki besinleri(sıvı), bitki besinleri vb.Için uygundur.İç ve dış mekan bitkileri için tüm HMPLL sulama kutuları 30 günlük ücretsiz kullanım ve bir yıl garantilidir.Sulama kutuları kullanım sırasında herhangi bir sorun bulduysa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Renk : Bakır sulama kabı.

Ürün parametreleri

1. Farklı özellikler250ml ve 500ml. :
2. Daha fazla dayanıklılık için yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. :
3. Şişenin yüzeyinde hassas ölçekler vardır ve ne kadar su salındığını kontrol edebilirsiniz. :
4. Bükülmüş burun, bitkilerinizi sulamayı çok daha kolay hale getirir. Ön uç çıkışının çok küçük ve suyun çok yavaş olduğunu düşünüyorsanız, bir parçayı kesebilirsiniz. :
5. Küçük ağızlı kateter tasarımı, hassas sulama konumu ve su miktarı. :
İç mekan bitkileri için HMPLL küçük sulama kabının özel bildirimi:
1.Kullanımdan sonra, iç mekan sulama kabı artık su içerecek ve tamamen boşalmayacaktır. Kalan suyu çıkarmak için, boşalıncaya kadar tamamen ters çevirmeniz önerilir :
2.To sulama kabının ömrünü uzatın uzun emzik, lütfen suyun sulama kabında uzun süre kalmasına izin vermeyin. :
Neden endişeleniyorsun? Alışveriş sepeti ekleyin ve ev bitkileri için HMPLL kapalı sulama kutuları sipariş edin. :

Kategorideki ürünler