LLFF 17 İnç Küçük Dekor İç/Dış Mekan Yakacak Odun Kütüğü Raf Kutusu, Siyah

LLFF 17 İnç Küçük Dekor İç/Dış Mekan Yakacak Odun Kütüğü Raf Kutusu, Siyah

Tova kullanılabilir
₺ 848.73
Stokta:

Ürün Avantajları : Bu kütük tutucu, odanın her köşesine uygun herhangi bir şömineye mükemmel bir katkı sağlar.Prim Malzeme : Çelik, Çevre Dostu malzemeler, nem geçirmez ve anti-korozyon, ve istikrarlı ve dayanıklı.Kolay Kurulum : Vidayı kavşağa sabitleyin ve eliptik delik yuvarlak deliğin üst ucuna monte edilir.Eliptik delik, deliğin konumunu ayarlamak için tasarlanmıştır.Mükemmel Depolama, kurutma veya odun görüntüleme, sundurma, güverte üzerinde uygun, saçak, veranda altında.Boyutu : 40cm X37cm X45cm/16,5 Mm'ye.6"X17.7".Ürün Açıklaması : Bu kapalı kütük tutucu, ahşabın düzgün bir şekilde istiflenmesi ve her yerde ahşap kıymıkları olmaması için mükemmeldir.kütüklerin zemini çizmesini önlemek için şöminenin ahşap rafını zeminden uzak tutar.ocağınız veya şömineniz için yakacak odun ve kömürün rahat taşınmasını sağlar.Şartname : Malzeme : Çelik Boyut : 40cm X37cm X45cm/15.7"X14.6"X17.7"Siyah renk Özellikler : Bu ızgara sağlamlaştırılmış modeldir,destek servis ömrünü uzatabilir.Bu gibi soba ve şömine ızgaraları, ateşe hava akışını iyileştirmek için yakacak odunları ocağın altından yukarı kaldırır.Bu ızgaralar yassı çelik çubuklara dayanacak şekilde üretilmiştir.Ambalaj Dahil : 1 × Şömine Log Holder Notice : ★ 1. Ürün boyutu tamamen manuel ölçüm ve bir hata var 1-3cm.It bu normal bir olgudur.★ 2. Işık ve ekran farkı nedeniyle,öğenin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.★ 3. Yukarıdaki ölçümlerin tümü inç cinsinden değil, santimetre cinsinden genişlik x yüksekliktir.★ 4. Memnuniyet Garantisi : Eğer ürünlerimizden memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın, biz sizin memnuniyetinize çözmek gerekir, bu bizim ilk önceliğimizdir.

Ürün parametreleri

Malzeme:
Çelik
Boyut:
40cmX37cmX45cm/15.7X14.6X17.7
Renk:
Siyah
Özellikler:
Bu ızgara sağlamlaştırılmış modeldir, destek servis ömrünü uzatabilir. Bu gibi soba ve şömine ızgaraları, ateşe hava akışını iyileştirmek için yakacak odunları ocağın altından yukarı kaldırır. Bu ızgaralar yassı çelik çubuklara dayanacak şekilde üretilmiştir. :
Ambalaj Dahil :
1× Şömine Kütük Tutucu :
Farkına varmak:
★ 1. Ürün boyutu tamamen manuel ölçüm ve bir hata var 1-3cm.It bu normal bir olgudur. :
★ 2. Işık ve ekran farkı nedeniyle,öğenin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın. :
★ 3. Yukarıdaki ölçümlerin tümü inç cinsinden değil, santimetre cinsinden genişlik x yüksekliktir. :
★ 4. Memnuniyet Garantisi:
Eğer ürünlerimizden memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın, biz sizin memnuniyetiniz için çözmek gerekir, birinci önceliğimiz bu.

Kategorideki ürünler