90 Yaprak Renkli Parşömen Kağıt 10 Renk Saydam aydınger kağıdı Saydam Parşömen Kağıt Yazdırılabilir Parşömen Hazırlanması Levhalar için Baskı, Scrapbooking, Davetiyeleri, Kartları, El Sanatları (2 Boyutları)

90 Yaprak Renkli Parşömen Kağıt 10 Renk Saydam aydınger kağıdı Saydam Parşömen Kağıt Yazdırılabilir Parşömen Hazırlanması

Tova kullanılabilir
₺ 55.47
Stokta:

[Ambalaj İçerir] 90 adet parşömen kağıt, dahil 40 adet 28x21.6 cm, 4 adet turuncu, 4 adet beyaz, 4 adet inci beyaz, 4 adet kırmızı, 4 adet yeşil, 4 adet mavi, 4 adet gül kırmızı, 4 adet Sarı, 4 adet koyu mavi, 4 adet şampanya, 50 adet beyaz aydınger kağıdı 29. 7x21 cm.Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli miktar. [Parşömen Kağıt Boyutu] İki boyutta parşömen kağıdı vardır : 40 sayfa 28 x 21,6 cm/11 x 8,5 inç, 50 sayfa 29,7 x 21 cm / 11,7 x 8,3 inç.Üretim ihtiyaçlarına göre uygun boyutu kesebilirsiniz. [Renkli Parşömen Kağıdı] Yarı saydam parşömen kağıdının turuncu, beyaz, inci beyazı, kırmızı, yeşil, mavi, gül kırmızısı, sarı, koyu mavi ve şampanya olmak üzere 10 rengi vardır.Renk zengin, renk parlak, parşömen kağıdı pürüzsüz ve narin ve dokunuşa çok pürüzsüz geliyor. [Çevre koruma malzemesi] Parşömen kağıdı, ince dokulu, düzgün kalıp kesim ve pürüzsüz, yüksek kaliteli çevre koruma malzemelerinden yapılmıştır surface.Is en iyi seçiminiz. [Geniş uygulama] Yarı saydam parşömen kağıdı, katlama, kesme, karalama defteri yapma, davetiyeler, kart ekleme kağıt havluları, fotoğraf kaplamaları, masa numarası kartları, düğün davetiyeleri, parti davetiyeleri, el sanatları vb.Için çok uygundur.Kalıp Mürekkep tarafından kesim 100 GSM kalınlığında Düzgün kenarında Huwujiu Parşömen Kağıdı, Parşömen Kağıdı ile Pürüzsüz bir yüzey,mükemmel dokunma Çevre dostu malzemeler, ince dokulu Geniş uygulama Katlanır grev, kesme, albümler, davetiyeler, kart ekleme kağıt havlu, fotoğraf paylaşımları, masa numarası kartları, düğün davetiye, parti davetiye, el yapımı ve üzerinde o kadar kolay değildir.Pürüzsüz ve yarı saydam yüzey, mürekkep püskürtmeli veya lazer yazıcı üzerine basılabilir ve görüntüleri net ve net bir şekilde aktarabilir.Özellikler Boyutu : 28x21.6 cm/11x8. 5 inç,29. 7x21 cm/11. 7x8. 3 inç Malzeme : Parşömen Kağıt Renk : 10 Renk,resim gösterildiği gibi Miktar : 40 parşömen kağıtları,50 aydınger kağıdı Paket İçerir 40 x Renkli Parşömen Kağıt 50 x Beyaz Aydınger Kağıdı.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler