Kanepe, Kanepe, 15 inç Saplı Mobilya için Yumuşak Temizleme Fırçası Toz El Süpürgesi

Kanepe, Kanepe, 15 inç Saplı Mobilya için Yumuşak Temizleme Fırçası Toz El Süpürgesi

Tova kullanılabilir
₺ 38.91
Stokta:

Çok işlevli : Bu yumuşak kıllı fırça, çarşaf, giysi, kanepe, kanepe, yastık, ahşap masa, masa veya sandalye, tezgah, dolap, süpürgelik, araba, ekran vb.Temizlemek için idealdir.Giysilerden, giysilerden, ayakkabılardan, döşemelerden, mobilyalardan toz süpürme.Kaldırma kediler ve Köpekler' saç.Plaj kumu temizliği.Ve hatta ev, bahçe, ofis, otel, dükkan, rv için küçük bir taşınabilir el süpürgesi olarak çalışır.Yüksek Kaliteli Malzeme : Yumuşak kıllar, giysilerin, derinin, ahşabın yüzeyine zarar vermeyen PBT plastik malzemeden yapılmıştır, kumaşları zarar vermeden fırçalayarak iplikleri kolayca çıkarır.Ergonomik Tasarım : Sap rahat bir tutuş sağlar.Fırça duvara monte asılı asılabilir holes.As fırça ince ve uzun tasarlanmıştır, pencere boşluğu, klavye, piyano, köşeler gibi dar ve küçük alanları etkili bir şekilde temizleyebilir.Basit Stil : Çok renkli saplı basit ve Minimalist stil.Not : Fırçanın uzunluğu 15"dir.Bu fırça ağır hizmet tipi bir silgi değildir.Renk : Mavi / Boyut : Standart Ölçü.

Ürün parametreleri

Sap Malzemesi:
ABS plastik
Renk:
Koyu yeşil, Koyu Mavi, beyaz ve sarı
Boyut:
14.9*2.6*0.8 inç
2021 Yükseltilmiş Boyut:
Boyut
2021 Yükseltilmiş Boyut, tutamağın genişliğini ve kıl sayısını artırır. Böylece fırça kanepeyi ve çarşafı daha etkili bir şekilde temizleyebilir. :
Çok Amaçlı:
Ofisin tozunu aldığın için selam ver. Fırça, bilgisayar ekipmanının köşelerine ve köşelerine girebilir ve hasar görmeden ve basınçlı havaya ihtiyaç duymadan toz haline getirebilir.
Hafif ve yumuşak ev tozu için kullanışlıdır. Bu fırça, boyaları, abajurları, havalandırma deliklerini, sanat eserlerini hiçbir şeyi çizmekten endişe etmeden tozlamak için uygundur. Wi güçlü koltuk, kanepe ve yatak çarşafının çizmemek için yumuşak yeter ama yeter :
Çevre Dostu Fırça:
Kıl, yumuşak ve sağlam PBT plastik malzemeden yapılmıştır. Hayvan kılı kullanılmaz.

Kategorideki ürünler