PAKBOOM Bilim Laboratuvarı Laboratuvar Sahne Zemin Afiş - VBS Doğum Günü Partisi Süslemeleri fotoğraf kabini Malzemeleri-3. 9x5. 9 ft

PAKBOOM Bilim Laboratuvarı Laboratuvar Sahne Zemin Afiş - VBS Doğum Günü Partisi Süslemeleri fotoğraf kabini Malzemeleri-3.

Tova kullanılabilir
₺ 35.97
Stokta:

????BÜYÜK BOY AFİŞ : Bu arka plan, evinizi veya temalı partilerinizi süsleyecek kadar büyük, yaklaşık 4 x 6 ft boyutlarındadır.Onu aldığınızda, sağladığımız iplerle kapatmanız yeterli. ????YÜKSEK KALİTE : Canlı baskı ile kalın polyester kumaşlardan yapılmıştır.Sevimli afiş çevre dostu ve kokusuzdur ve reusable.It dikişsiz, dayanıklı, hafif ve solmaz, Su ile yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. ????HARİKA DEKOR : Bu afişin yaratıcı tasarımı, bilim temalı partiniz veya ev dekorunuz için mükemmeldir.Arka planın 4 köşesine sırasıyla dağıtılan 4 bakır delik vardır, kurulumu kolaydır, zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. ????ÇOK AMAÇLI kullanım : Bu arka plan doğum günü partisi dekoru için uygundur, bunları ön sundurma, kapı, duvar veya şömineye ve evinizi dekore etmek istediğiniz her yere koyabilirsiniz.Bu neşeli dekorun tadını katacak ve sevinç paketinizi doğum günü partisine davet edecektir. ♦ MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Tüm Afiş satışa çıkmadan önce dikkatlice kontrol edildi, Alınan üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Biz kesinlikle ilk kez sizin için sorunu çözecektir.Ürün detaylarını asmak için bir fen laboratuarı sahne zemini(3.9 x 5.9 ft) Dizeleri alacaksınız Hafif malzeme, köşelerde altın çerçeveli 4 deliğe sahip, bu da onu asmayı çok kolay ve kullanışlı hale getiriyor.MÜKEMMEL BOYUT Arka planımız fotoğraf standında veya tatlı masa süslemelerinde iyi bir rol oynayabilir Yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi ile uygun boyutta büyük dekor nedeniyle, arka plan bilim temalı doğum günü partisinde bir ışık olacak ve herkes için iyi bir anı bırakacaktır.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler