HUHAO 5 ADET CNC Router Bit 1/8 Shank 2 Flüt 0.1 mm İpucu 20 Derece Gravür CNC Ahşap Oyma Yönlendirici Bit Set Düz Gravür V Bit Karbür CNC Router için Ahşap, Kontrplak, MDF, paslanmaz Çelik

HUHAO 5 ADET CNC Router Bit 1/8 Shank 2 Flüt 0.1 mm İpucu 20 Derece Gravür CNC Ahşap Oyma Yönlendirici Bit Set

Tova kullanılabilir
₺ 41.97
Stokta:

【Size】20 derece gravür freze uçları, CNC router bit 1/8 inç shank, 2 Flüt düz Bit, CNC makine kesme Ağaç İşleme için. 【Malzeme】 3.175 mm uç değirmen sert karbürden yapılmıştır.Yüksek iş verimliliği sağlayan yeterli eğilme mukavemeti ve aşınma direnci ile.Keskin kesme kenarı, frezeleme, delik ve plaka kenarı, temiz yüzey, düzgün, aksaklık yok. 【Application】For CNC,Oyma makinesi ağaç işleme, Oyma yumuşak ve sert ahşap, kontrplak, MDF, paslanmaz çelik, titanyum alaşım vb.Oyma ve gravür detayları için mükemmel seçim.Esas olarak ahşap, MDF, alüminyum, akrilik gravür ve işaretleme için kullanılır.Yaylı gravür aletleri, CNC freze makineleri, uç freze tutucular vb.Ile iyi çalışır.Boyut : ø3. 175 * 20° * 0.1 mm 5 adet.

Ürün parametreleri

Sap çapı:
3.175 mm
Toplam Uzunluk:
38mm
Marka Adı:
HUHAO
Malzeme:
Tungsten çelik
Uygulama:
İki / Çift Oluklu Düz Yönlendirici V biti kullanarak, aşağıdaki malzemeyi kesmek sizin için kolay bir iş haline gelir. :
tüm kompozisyon malzemeleri, kontrplak, parke ve sekoya :
PVC, plastik levha :
Akrilik, çift renkli plaka, ABS, pirinç, alüminyum vb. :
Güvenlik talimatları:
1. Kanatlı ürün 18 yaşın altındaki kişiler için kullanılmaz. :
2. Bu ürün sadece tehlikeli olmayan ürünlerin endüstriyel kesimi için kullanılır. :
Paket şunlardır:
5 adet 3.175 mm 2 Flüt Düz Gravür Uçları :

Kategorideki ürünler