DGZZI Bilardo Bilardo Shaker Bilardo Snooker bilardo masası Kelly Havuzu Shaker Şişe ile Kırmızı ve Beyaz Tally Bezelye

DGZZI Bilardo Bilardo Shaker Bilardo Snooker bilardo masası Kelly Havuzu Shaker Şişe ile Kırmızı ve Beyaz Tally

Tova kullanılabilir
₺ 26.97
Stokta:

Dayanıklı kaliteli ateşe dayanıklı plastik malzeme, aşınma, temizliği kolay, dayanıklı ve yüksek yapılmıştır.16 Bilardo dijital zar vardır ve bilardo ve zar şişeleri için bir isteka topu dahildir fun.It bütçe bilincine sahip bilardo yeni başlayanlar için iyi bir yardımcıdır.Oyuncular, bilardo aksesuarlarının oyun kurallarını serbestçe belirlemek, bilardo oyununun zorluğunu ve ilgisini artırmak için bu araç setini kullanabilirler.Basit kullanım, kullanımı kolay, basit ve oynaması kolay, bilardo severler için ideal bir seçimdir.Bu bilardo aksesuarları seti Kelly, bezelye, hap havuzu vb.Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.6 Plastik Renk : Siyah Ağırlık : 80g/set Zar şişe boyutu : 165x75mm / zar thali bezelye özelliklerine sahip şişe özellikler : Ürün Adı : : .5x3inch Paketi içerir : [Paket içeriği] 16 PCS Taksitli topu, 1 ADET Kelly Havuzu Çalkalayıcı şişe Özellikleri : Shaker seti 1 ADET shake şişe ile; 16 XPCS Taksitli zar geliyor.Rakiplerinize karşı savaşmak için harika bir maç oyunu. [Zorluğu artırın] Oyuncular bilardo aksesuarlarının oyun kurallarını özgürce belirleyebilirler.Bilardo zorluğunu ve eğlencesini artırın. [Dayanıklı malzeme] Aşınmaya dayanıklı, temizlenmesi kolay ve dayanıklı, yüksek kaliteli refrakter malzemeler kullanın. [Geniş uygulama] Bilardo çalkalayıcı Kelly, bezelye, hap havuzu vb.Için kullanılır.Oyun basit ve kullanışlıdır. [İlginç oyun] Bir çalkalayıcı isteka topu ile birlikte gelir, böylece eğlenebilirsiniz.Bu bütçe bilincine sahip bilardo yeni başlayanlar için iyi bir yardımcıdır.

Ürün parametreleri

Ürün İsmi:
thali bezelye ile zar şişe
Belirleme:
Plastik
Renk:
Siyah
Ağırlık:
80 g / takım
Zar şişe boyutu:
165x75mm / 6. 5x3 inç
Paket içeriği:
16 ADET Tally topu, 1 ADET Kelly Havuz Çalkalayıcı şişe
Özellikler:
[Paket içeriği] Çalkalayıcı seti 1 ADET sallama şişesi ile birlikte gelir; 16 XPCS Tally zar. Rakiplerinize karşı savaşmak için harika bir maç oyunu. :
[Zorluğu artırın] Oyuncular bilardo aksesuarlarının oyun kurallarını özgürce belirleyebilirler. Bilardo zorluğunu ve eğlencesini artırın. :
[Dayanıklı malzeme] Aşınmaya dayanıklı, temizlenmesi kolay ve dayanıklı, yüksek kaliteli refrakter malzemeler kullanın. :
[Geniş uygulama] Bilardo çalkalayıcı Kelly, bezelye, hap havuzu vb.Için kullanılır. Oyun basit ve kullanışlıdır. :
[İlginç oyun] Bir çalkalayıcı isteka topu ile birlikte gelir, böylece eğlenebilirsiniz. Bu bütçe bilincine sahip bilardo yeni başlayanlar için iyi bir yardımcıdır. :

Kategorideki ürünler