JD Ticaret Büyük Haddeleme Alet Sandığı, Çekmeceli ve Tekerlekli Alet Sandığı Alet Dolabı Alet Saklama Çıkarılabilir,Kilitlenebilir Çekmeceli Haddeleme Alet kutusu, Mekanik Garaj Atölyesi için Araç Kutusu (Siyah.)

JD Ticaret Büyük Haddeleme Alet Sandığı, Çekmeceli ve Tekerlekli Alet Sandığı Alet Dolabı Alet Saklama Çıkarılabilir,Kilitlenebilir

Tova kullanılabilir
₺ 554.97
Stokta:

【Mükemmel malzeme】 Araç kutusu yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş çelikten imal edilmiştir ve tekerlekler kauçuk ve plastik kompozit malzemeden yapılmıştır, bu nedenle araç kutusu yapı bakımından güçlü ve dayanıklıdır. 【Taşınması Kolay】 Hızlı ve kolay hareket sağlayan iki döner tekerlek ve iki yönlü tekerleğe sahiptir ve iki frenle alet dolabınızı yerinde tutmaya yardımcı olur. 【Yüksek kapasite】 Araç kutusunda 5 çekmece, bir üst dolap ve bir alt dolap bulunur.Farklı araçlara göre farklı pozisyonlar seçebilir, yüksek kapasiteye sahip olabilirsiniz. 【Dolgu Koruması ve Taşınabilir Kanca】 Her çekmece, üst kutular da dahil olmak üzere kaymaz astar ile donatılmıştır.Çekmecenin kaymasını önlemek için bir çekmece kilitleme çubuğu da vardır.Ayrıca ortak araçları asmak için kullanılabilecek dört kanca da sağlıyoruz. 【Senaryoları ve özellikleri kullanın】 Bu araç kutusuna sahipseniz, ihtiyacınız olan araçları kolayca bulabilmeniz için araçlarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.Bu alet kutusunu içeride, garajda, depoda vb. Saklayabilirsiniz.Kit, erkek arkadaşlar, kocalar, doğum günleri, babalar günü, Şükran Günü ve Noel için mükemmeldir.

Ürün parametreleri

Kategorideki ürünler